"POBEDA ZA MILUTINA ŠOŠKIĆA": Partizanov trenutak istine
Očekuje nas prva utakmica u nizu teške serije koja sledi prvenstvo - Evropa. Očekujem od mojih igrača da budu maksimalno profesionalci i da budu 100 posto skoncentrisani, rekao je trener fudbalera Partizana Gordan Petrić uoči 168. večitog derbija.

FOTO: FK Partizan
"Derbiji su specifični, nekad ekipa koja je u slabijoj formi pruži više i derbi ode u drugom pravcu. Ne opterećujem se situacijom u Zvezdi, nego samo brinem o svojoj ekipi", izjavio je Petrić na konferenciji za medije.
Trener Partizana prokomentarisao je izjavu kolege iz Zvezde Miloša Milojevića da poznaje njegovu filozofiju.
"Ne znam, nismo igrali "padel" zajedno", našalio se Petrić i dodao da su zajedno bili na polaganju za trenersku licencu i da ta izjava verovatno dolazi kao posledica tog druženja.
"Bilo bi jako dobro da pobedimo sutra, da se primaknemo Zvezdi na tabeli, za atmosferu, za dodatnu sigurnost i da trijumf posvetimo našoj legendi Milutinu Šoškiću", istakao je Petrić.
Kapiten Partizana Slobodan Urošević istakao je da "traka nosi dodatnu odgovornost, ali da će njegov pristup biti isti".
"Svi znamo šta je derbi i šta može da donese. Na nama je da se skoncentrišemo na teren i ostvarimo pozitivan rezultat", rekao je Urošević.
Duel Partizana i Crvene zvezde, u okviru devetog kola Superlige, igra se sutra od 20 sati na stadionu u Humskoj.
Preporučujemo

ŠEST GODINA BEZ TRIJUMFA U HUMSKOJ: Trener Zvezde Miloš Milojević najavio večiti derbi
30. 08. 2022. u 11:31

ZVEZDA SE OPROSTILA OD ŠOŠKIĆA: "Na terenu nam je bio rival, u životu je bio prijatelj"
30. 08. 2022. u 10:26

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

UMRO ROĐENI BRAT VIKI MILjKOVIĆ: Bolest ga odnela u 47. godini, tragedija u porodici pevačice
NAKON kraće bolesti preminuo je rođeni brat Viki Miljković Vladica Miljković u 47. godini.
28. 03. 2025. u 11:35
Komentari (0)