БЕЗ МИЛОСТИ: Фудбалски савез Србије повећао казну Партизану, ево на колико још утакмица "гробари" неће моћи да бодре црно-беле
ДИСЦИПЛИНСКА комисија Фудбалског савеза Србије повећала је данас казну Партизану због инцидената које су навијачи црно-белих правили 11. априла, током меча против Чукаричког на Бановом брду.

ФОТО: М. Вукадиновић
Партизан је због казне већ без навијача угостио Црвену звезду, а сад ће Хумска бити затворена за публику и за утакмицу против Новог Пазара, у 34. колу Суперлиге.
Казна се ту не завршава, јер Партизан неће смети да има организоване навијаче на наредна два гостовања, против ТСЦ и Војводине, утакмицама које директно одлучују да ли ће Партизан играти у Европи следеће сезоне.
Уз све то, клуб је кажњен и новчано са 700.000 динара.

Пражњење трибина с навијачима Партизана током утакмице у којој је Чукарички био домаћин / ФОТО: М. ВУКАДИНОВИЋ
ФСС је казнио и Чукарички због исте утакмице, са 300.000 динара и утакмицом пред празним трибинама.
Бонус видео: "То је оно што ме боли..." - Дуљај о вечитом дербију у Хумској
Препоручујемо

НЕОЧЕКИВАНИ ХАОС У ДЕНВЕРУ: НБА ас због потеза у хали иде у затвор на 18 месеци? (ВИДЕО)
27. 04. 2023. у 15:46

ХРВАТИ САД ЋУТЕ О СРАМОТИ У ШВАЈЦАРСКОЈ: Навијачи Хајдука крали и певали усташке песме
27. 04. 2023. у 16:19

ВАРНИЦЕ НАСРЕД ТЕНИСКОГ ТЕРЕНА!: Велика расправа на Мастерсу у Мадриду (ВИДЕО)
27. 04. 2023. у 16:03

СРБИН ДОЖИВОТНО ИЗБАЧЕН ИЗ КОШАРКЕ: Бивши саиграч Николе Јокића добио невероватну казну
27. 04. 2023. у 14:47

ПАВЛОВИЋУ "НЕ ВРЕДИ" НИ СЈАЈНО ИЗДАЊЕ У ДРЕСУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ? Консеисао је пронашао победничку формулу у којој нема места за Србина
СРПСКИ репрезентативац је због суспензије пропустио последња два лигашка меча Милана (победе над Лећеом и Комом), а и поред тога што је поново на располагању Сержу Консеисау по предикцијама италијанских медија са клупе ће започети вечераши дерби између Наполија и Милана ("Дијего Армандо Марадона", 20.45).
30. 03. 2025. у 07:45

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда шокирала целу земљу - јавно се одрекла Русије!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда.
30. 03. 2025. у 13:13

"ШТА ЈЕ ЖЕНА?" Трамп одговорио на питање новинара - изазвао смех у просторији (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп је изазвао смех код новинара када га је један од њих замолио да дефинише шта је жена.
30. 03. 2025. у 09:48
Коментари (0)