ПРОБЛЕМ ЗА КОМПАНИЈА: Фудбалер Бајерна завршио сезону због повреде
Фудбалер Бајерна и јапански репрезентативац Хироки Ито неће играти до краја сезоне, пошто је поново доживео прелом метатарзалне кости десног стопала, саопштио је данас клуб из Минхена.
FOTO: EPA
Ито се повредио на јучерашњем мечу 27. кола Бундеслиге између Бајерна и Сент Паулија (3:2). Он је у игру ушао у 58. минуту, али је због повреде морао да напусти терен у 89. минуту.
У саопштењу Бајерна се наводи да ће јапански фудбалер због повреде дуже време одсуствовати са терена.
Ито (25) је у Бајерн стигао у јуну прошле године из Штутгарта. Он је у јулу прошле године на припремама минхенског клуба доживео прелом метатарзалне кости због чега је ове сезоне одиграо само осам утакмица за Бајерн.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"ЈАКО ТЕШКА УТАКМИЦА": Благојевић најављује промене после ремија са ТСЦ-ом
29. 03. 2025. у 19:00
НЕВЕРОВАТНЕ БРОЈКЕ СРБИНА: Ово је показатељ колико је Новак Ђоковић доминантан
29. 03. 2025. у 18:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)