"ВОЗ СЕ НИЈЕ ЗАУСТАВИО НА ЗНАК СТОП": Откривени детаљи стравичне несреће у Хрватској у којој су живот изгубиле три особе
НА делу пруге између Окучана и Новске у Хрватској синоћ око 21.30 часова догодила се тешка саобраћајна несрећа кад је путнички воз налетео на теретну композицију. У несрећи су погинуле три, а 11 особа је повређено.

Foto: Printskrin
Повређени су превезени у болнице у Славонском Броду, Пакрацу и Новој Градишки, објавио је у суботу Владин портпарол.
Томислав Антун Бибер, главни истражилац железничких несрећа из Агенције за истраживање несрећа у ваздушном, железничком и поморском саобраћају каже да се, према сазнањима, воз није зауставио на знак стоп.
Томислав Антун Бибер, главни истражилац железничких несрећа из Агенције за истраживање несрећа у ваздушном, железничком и поморском саобраћају каже да се, према сазнањима, воз није зауставио на знак стоп.
- Видљиво да је дошло до налета путничке гарнитуре на теретни воз, који је остао у квару. Према некаквим сазнањима, путнички воз се није зауставио на знак стоп - рекао је Бибер за хрватски портал "24сата".
Увиђајем ће се утврдити због чега се воз није зауставио и како је дошло до тешког судара.
БОНУС ВИДЕО: Саобраћајна несрећа код ВрањаЂ
Препоручујемо

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ У НАЈБРУТАЛНИЈЕМ РАТУ: Уз помоћ Путина пао главни град, Русија добија војну базу од непроцењивог значаја?
ДОГОДИО се преокрет у најбруталнијем рату и то захваљујући Владимиру Путину, председнику Русије. Наиме, суданске оружане снаге заузеле су Картум избацивши из делова суданског главног града побуњенике из Снага за брзу подршку. Реч је о важној прекретници у сукобу који ту афричку земљу пустоши већ две године.
31. 03. 2025. у 08:39

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери "убице" циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)
Сједињене Државе су распоредиле стелт бомбардере Б-2 Спирит у војну базу Дијего Гарсија у Индијском океану, потез који би наводно могао бити повезан са припремама за потенцијални напад на иранску нуклеарну инфраструктуру.
29. 03. 2025. у 19:25

ТЕШКИ ТРЕНУЦИ: Откривен узрок смрти Жељка Рутовића
ЈЕДАН је од ретких учесника филма "Видимо се у читуљи" који су преживели, преминуо је у Италији.
31. 03. 2025. у 12:59
Коментари (2)