POMOĆNICA MINISTRA SANJA LAKIĆ: Podelila u Paraćinu boračke legitimacije
TOKOM kraće posete Paraćinu i nakon prijema u zgradi opštine, pomoćnica ministra za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Sanja Lakić podelila je u zgradi Regionalnog inovacionog startap centra boračke legitimacije.

Foto: Opština Paraćin
Prema njenim rečima, bila je to prilika da popriča sa borcima, ratnim i vojnim invalidima, o pitanjima koja su za njih najvažnija, kako bi se na osnovu tih saznanja kreirali budući programi.
Boračke legitimacije su, inače, prvi korak u regulisanju statusa borca, a na osnovu njih kasnije će moći da ostvare značajne povlastice i popuste u različitim kompanijama, rečeno je tom prilikom.
U Paraćinu je ranije više desetina boraca preuzelo svoje legitimacije, a sada su podeljene još 64. Svi koji nisu stigli da dođu moći će to da urade narednih dana u zgradi Opštine u kancelariji broj 4.

BEGUNAC IZ ZATVORA UHVAĆEN POSLE 40 GODINA: Odala ga jedna informacija (FOTO)
MUŠKARAC koji je pobegao iz zatvora u Portoriku pre skoro 40 godina uhapšen je u Floridi, saopštila je policija okruga Li.
09. 03. 2025. u 16:04

VUČIĆ OTKRIO VEZE USAID-A I CRTE: Organizacija "Da smradovi odu" dobijala 190.000 evra, biće još mnogo iznenađenja narednih dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Kovinu završne radove na gradskom kupalištu ''Šljunkara'' i tom prilikom otkrio da je organizacija USAID plaćala 190 hiljada evra preko CRTE organizaciji koja se zove "Da smradovi odu".
09. 03. 2025. u 11:56 >> 13:15

UMRLA PEVAČICINA MAJKA: Ko je bila Hafa Karić i otkud joj arapsko ime, retko u Srbiji?
JAVNOST je iznenadila vest da je preminula jedna od omiljenih dama porodice Karić, Hafa Karić.
09. 03. 2025. u 17:51
Komentari (0)