ČUĆE SE DETONACIJE IZ "SLOBODE": Iz MUP-a objasnili razlog
SEKTOR za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova danas je započeo uklanjanje neeksplodiranih ubojitih sredstava u Pridvorici, koja su ostala nakon akcidenta u Kompaniji “Sloboda“.

Popucali prozori i crepovi na mnogobrojnim domaćinstvima / Foto V. Ilić
– Ovim putem obaveštavamo sve građane da ukoliko čuju detonacije iz pravca “Slobode“ znaju da je u pitanju uništavanje onih neeksplodiranih ubojitih sredstava koja se ne mogu ukloniti drugačije – navodi se u dopisu upućenom medijima.
Istovremeno, iz Kompanije "Sloboda" najavljuju da će u petak 17. septembra, u krugu fabrike specijalizovane deminerske jedinice Tehničko remontnog zavoda Kragujevac takođe uništavati neeksplodirana ubojita sredstva.
Ova akcija sprovodiće se od 7 do 11 sati, zbog čega građani povremeno mogu čuti detonacije.
(Morava info)
BONUS VIDEO - NOĆ PAKLA U ČAČKU: Serija eksplozija u "Slobodi"

DžEJ DI VENS UDARIO NA ZELENSKOG: To što on radi je apsurdno
U INTERVJUU za internet portal UnHerd , američki potpredsednik Džej Di Vens nazvao je napade ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na SAD „neproduktivnom retorikom“ i „apsurdnim“.
15. 04. 2025. u 10:27

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

"SINA SMO SAHRANILI U NIKŠIĆU" Željko Samardžić o najvećoj životnoj tragediji: "To je bila tuga za sve nas"
PEVAČ progovorio o bolnoj temi.
15. 04. 2025. u 10:18
Komentari (0)