SRBIJA PORAŽENA OD KANADE: Nina Stojanović izgubila posle drame
ŽENSKA teniska reprezentacija Srbije izgubila je u Kraljevu od Kanade sa 3-0 u meču za plasman u plej-of kvalifkacija za Svetsku grupu Bili Džin King kupa.

FOTO: AP
Treći poen Kanadi donela Lejla Fernandez koja je bila bolja od Nine Stojanović sa 3:6, 6:3, 6:4.
Nije 87. igračica sveta uspela da produži ovu seriju, tačnije da Srbija ostane u igri za pobedu. Odigrala je Nina dobar meč, ali je 18-godišnja Kanađanka bila bolja u ključnim trenucima.
Dominirala je Stojanovićeva u prvom setu, napravila je dva brejka, a rivalki nije dozvolila nijednu priliku da joj oduzme servis.
Sve je išlo ka tome da će ovo biti sigurna pobeda 24-godišnje teniserke iz Beograda. Ipak, da tako ne bude pobrinula se 72. teniserka planete.
Srpska igračica je dobro počela i drugi deo meča - povela je sa 3:1, ali je onda usledila serija od pet vezanih gemova za Lejlu Fernandez.
Treći set doneo je najviše uzbuđenja. Kanađanka je napravila brejk u osmom gemu, došla je do prednosti od 5:3 i prilike da svojim servisom reši meč. Tada je posustala, Nina se vratila, no nije imala snage za potpuni preokret i trijumf. Ovaj meč je trajao dva sata i 49 minuta.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

JOŠ JEDNO ODUSTAJANjE OD SERBIA OPENA: Francuz ne dolazi Beograd, povreda je bila jača
17. 04. 2021. u 10:18

RODžER TONE SVE DUBLjE: Još jedan teniser bi mogao da ga preskoči na ATP listi
16. 04. 2021. u 22:43

VEROVALI ILI NE: Novak Đoković napravio još veću razliku u odnosu na rivale
16. 04. 2021. u 22:11

PAVLOVIĆU "NE VREDI" NI SJAJNO IZDANjE U DRESU REPREZENTACIJE? Konseisao je pronašao pobedničku formulu u kojoj nema mesta za Srbina
SRPSKI reprezentativac je zbog suspenzije propustio poslednja dva ligaška meča Milana (pobede nad Lećeom i Komom), a i pored toga što je ponovo na raspolaganju Seržu Konseisau po predikcijama italijanskih medija sa klupe će započeti večeraši derbi između Napolija i Milana ("Dijego Armando Maradona", 20.45).
30. 03. 2025. u 07:45

RUSIJA JE ZGROŽENA: Velika ruska zvezda šokirala celu zemlju - javno se odrekla Rusije!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti mnogobrojnih međunarodnih sankcija koje sprovode u delo zemlje tzv. "zapada", a iako se činilo da rusku javnost ništa više ne može da iznenadi, za to se potrudila jedna od tamošnjih najvećih zvezda.
30. 03. 2025. u 15:13

"ŠTA JE ŽENA?" Tramp odgovorio na pitanje novinara - izazvao smeh u prostoriji (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je izazvao smeh kod novinara kada ga je jedan od njih zamolio da definiše šta je žena.
30. 03. 2025. u 09:48
Komentari (0)