PAO JOŠ JEDAN PROTIVNIK: Međedović ubedljivom pobedom prošao u glavni žreb turnira u Bratislavi
Jedan od najboljih srpskih tenisera Hamad Međedović vezao je novu pobedu na čelindžeru u Bratislavi, ovog puta je bio bolji od Denisa Jevsejeva s rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 6:4.
Foto: Profimedia
U oba seta je Međedović bio bolji od rivala, s tim da je u prvom sve bilo gotovo daleko ubedljivije, pa je na kraju prvog bilo 6:2 u gemovima.
Već u narednom je Jevsejev daleko veći otpor pružio pa je uzeo četiri gema, ali je Hamad ipak trijumfovao u sat vremena i šest minuta tenisa.
Hamad je trenutno 158. na ATP listi, dok mu je rival bio 220. mesto, a ovom pobedom u kvalifikacijama se plasirao u glavni žreb.
BONUS VIDEO VESELI SE, SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Iran danas odlučio
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti o njemu su iznenadile Amerikance.
07. 06. 2026. u 19:34
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)