DUŠAN MANDIĆ ŠAMPION MAĐARSKE: Vaterpolisti Ferencvaroša u finalu plej-ofa savladali Vašaš sa 2:0 u pobedama

DUŠAN Mandić je sa vaterpolistima Ferencvaroša osvojio titulu prvaka Mađarske. Popularni Fradi je u finalu plej-ofa sa 2:0 u pobedama savladao Vašaš Slobodana Nikića, Save Ranđelovića, Strahinje Rašovića i Nikole Dedovića. Tako jedan od naših najboljih vaterpolista može da se pohvali da je bio prvak Srbije (Partizan, Novi Beograd) , Italije (Pro Reko) i Mađarske.

22. 05. 2024. u 13:45

KUBANCI OPASNO PRETE: Pirati sa Kariba pobedili Brazil sa 3:1 i primakli se na svetskoj rang-listi odbojkaškima Srbije na tri i po poena

KUBANCI OPASNO PRETE: "Pirati" sa Kariba pobedili Brazil sa 3:1 i primakli se na svetskoj rang-listi odbojkaškima Srbije na tri i po poena

KUBANCI su već na startu Lige nacija u Riju šokirali Brazil (3:1) i dokazali da će našim odbojkašima biti najveći konkurenti u borbi za olimpijsku vizu. "Orlovi" u sredu (2.00) protiv Iranaca startuju u elitnom takmičenje, a zbog vremenske razlike sutra (22.30 po našem vremenu) odmeriće snage sa Japancima, koji su u prvom kolu nadigrali Argentinu sa 3:1.

22. 05. 2024. u 12:20

OBA ČAMCA BLIZU PARIZA: Mačković/Pimenov u dubl skulu i Slavnić/Pivač u dvojcu boriće se sutra u finalu kvalifikacija za odlazak na LOI

OBA srpska čamca pregrmela su i polufinalne trke u Lucernu na olimpijskim kvalifikacijama u veslanju za odlazak na Olimpijske igre u Parizu. Sutra će se za francusku vizu od 10.40 boriti Dušan Slavnić i Viktor Pivač u dvojcu bez kormilara, a potom od 12.01 i Martin Mačković i Nikolaj Pimenov u dubl skulu. Prve dve posade u finalu izvadiće kartu za grad svetlosti.

20. 05. 2024. u 13:20 >> 12:41