ALEKSANDRA KRUNIĆ PROŠLA KVALIFIKACIJE: Srpska teniserka u glavnom žrebu Montereja
SRPSKA teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u glavni žreb turnira u Montereju, pošto je u finalu kvalifikacija savladala Ukrajinku Katarinu Baindl sa 6:3, 6:3.

Foto: Profimedia
Trenutno 318. na VTA listi je u prvom setu napravila dva brejka, s tim da protivnici nije dala nijednu priliku da joj oduzme servis.
U drugom setu Krunićeva je takođe prva stigla do brejka. Ipak, uzvratila je 294. na planeti, ali je u šestom gemu Srpkinja opet napravila brejk. Stečeno vođstvo je sačuvala i trijumfovala posle 72 minuta.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Turnir u Montereju igra se za nagradni fond od 922.573 dolara.
BONUS VIDEO: VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Preporučujemo

A POSLE "PROKLETA JE AMERIKA": NBA liga se oglasila o Nikoli Jokiću (i ne samo o njemu)
18. 08. 2024. u 20:05

"SRAMOTA!" Novak Đoković grmi, nikada nije bio ovakav: Ovo je neverovatno! Apsurd!
18. 08. 2024. u 12:35

ČETVOROSTRUKI PRVAK EVROPE "MELjE" SVE PRED SOBOM: Razigrani "kopljanici" sigurno koračaju ka tituli
PUT ka tituli fudbaleri Ajaksa nastavljaju na "MAK 3 PARKU" gde će ih od 14.30 ugostiti Cvole.
08. 03. 2025. u 07:45

TRAMP NIJE MOGAO DA VERUJE: Evo šta se desilo u Beloj kući (VIDEO)
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, doživeo je u Beloj kući da bude - iznenađen.
09. 03. 2025. u 16:05

IZAŠAO SEVERININ "FILM", ARSEN POSLAO ŠKAKLjIVU PONUDU: "Koleginice, čuo sam da imate neki film... Mogu ja muziku da vam uradim?"
PEVAČICA Severina Vučković je tokom karijere prošla kroz mnoge uspone i padove, a i danas se prepričava njena anegdota sa legendarnim kantautorom Arsenom Dedićem.
09. 03. 2025. u 18:32
Komentari (0)