ĐOKOVIĆ NIJE OPERISAN?! Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Boža Maljković: Mi imamo drugačije informacije...
Brojni mediji preneli su informaciju da je najbolji srpski teniser Novak Đoković danas operisan, međutim, predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković tvrdi da su dobili informaciju da još uvek nije izvršen hirurški zahvat.

Foto: Tanjug / Tanjug AP
Maljković je danas rekao medijima da oni imaju informaciju da Đoković još nije operisan.
- Moj sin prati francusku štampu svaki dan, Francuzi su u vrlo ozbiljnim medijima napisali da je Novak Đoković operisan. Mi smo zvali strica, međutim, dobili smo informaciju da nije. Ne bih da spekulišem - rekao je predsednik Olimpijskog komiteta Srbije (OKS) Božidar Maljković.
On je ponovo pohvalio Đokovića što je i pored povrede odigrao meč.
- U svakom slučaju, Novaku svaka čast. U takvom stanju odigrati onakav meč. Mi bismo svi voleli da bude sa nama i predvodi olimpijski tim. To je divan čovek koji druge sportiste čini boljima. To je pokazao i u Tokiju - rekao je Maljković novinarima u Beogradu.
Brojni svetski mediji objavili su ranije danas da je Đoković operisao koleno kako bi bio spreman za Igre u Parizu, dok su neki samo preneli da će operacija biti obavljena u toku dana.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

METAK U ČELU, NAĐEN MRTAV U ŽBUNjU: Šta znače zlokobne tetovaže i broj "187" pljačkaša iz Splita (FOTO)
IZ DRŽAVNOG tužilaštva kažu kako je razbojnik preminuo od zadobijenih povreda, a fatalan je bio metak u glavu. I dalje nije poznato da li ga je pogodila policajka ili je presudio sam sebi.
29. 03. 2025. u 18:08
Komentari (1)