"SRBI..." Ovako je Ju-Es open reagovao na to što je Hamad Međedović postao najbolji mladi teniser na svetu
Novak Đoković je prošle nedelje osvojio "ATP finale", odnosno Završni masters u "apsolutnoj" konkurenciji, Hamad Međedović u subotu postao senzacionalni pobednik "NextGen" turnira, koji Asocijacija teniskih profesionalaca organizuje za najveće talente "belog sporta", a onda se desila i jedna zanimljiva reakcija u Americi.

Screenshot / Eurosport
Naime, Ju-Es open, na kome je Nole nedavno osvojio čak 24. grend slem titulu, oglasio se putem društvene mreže "Iks", donedavnog Tvitera.
Poruka je glasila:
"Srbi u završnim ATP turnirima ove godine:
Titula - Novak Đoković
Titula - Hamad Međedović"
Ali, to možda i ne treba da čudi.
Novak Đoković već godinama svedoči da se radi o čoveku sa nestvarnim teniskim talentom i možda još većim trudom da to umnožava iz sezone u sezonu, a kada on, sa tavim znanjem i iskustvom, prepozna u mladom kolegi iskru koju i sam nosi, pa reši da pomogne (a pomogao je Nole Hamadu Međedoviću tako da će se o tome dugo, dugo pričati) ... onda su koraci novih uspeha, trenutno udvoje, sasvim logični.
Radostan je zbog toga Novak...
... ponosan i mladi Hamad koji je u Džedi pokazao i teniske bravure, i buru emocija kao njegov teniski mentor ...

Hamad Međedović tokom NextGen 2023. turnira u Džedi / Screenshot / TennisTV
... pa neka nikoga ne začude i neke nove poruke o teniskim čudima iz Srbije koje možda slede već početkom 2024.
A do tada, i od tada - svet se divi tome šta u "belom sportu" ostvaruje jedna mala država sa manje od sedam miliona stanovnika.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo

JEZIV SNIMAK: Pojavio se video trenutka kada Gudelj pada na teren (VIDEO)
03. 12. 2023. u 13:50 >> 14:07

ZVEZDA DIŠE ZA VRATOM PARTIZANU: Crveno-beli pobedili i Napredak
03. 12. 2023. u 16:55 >> 16:57

ČETVOROSTRUKI PRVAK EVROPE "MELjE" SVE PRED SOBOM: Razigrani "kopljanici" sigurno koračaju ka tituli
PUT ka tituli fudbaleri Ajaksa nastavljaju na "MAK 3 PARKU" gde će ih od 14.30 ugostiti Cvole.
08. 03. 2025. u 07:45

TRAMP NIJE MOGAO DA VERUJE: Evo šta se desilo u Beloj kući (VIDEO)
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, doživeo je u Beloj kući da bude - iznenađen.
09. 03. 2025. u 16:05

IZAŠAO SEVERININ "FILM", ARSEN POSLAO ŠKAKLjIVU PONUDU: "Koleginice, čuo sam da imate neki film... Mogu ja muziku da vam uradim?"
PEVAČICA Severina Vučković je tokom karijere prošla kroz mnoge uspone i padove, a i danas se prepričava njena anegdota sa legendarnim kantautorom Arsenom Dedićem.
09. 03. 2025. u 18:32
Komentari (0)