NOVAK ĐOKOVIĆ TREBA DA BUDE DEPORTOVAN: Sramna objava poslanice Evropskog parlamenta
TEKTONSKI potresi dešavaju se u Australiji gde je Novaku Đokoviću odbijena viza na osnovu medicinskog izuzeća koje mu je odobreno.

Viola fon Kramon / Foto Tanjug-AP
Ceo svet reagovao je na tu odluku, a jedna od njih je i poslanica Evropskog parlamenta Viola fon Kramon podržala je deportaciju najboljeg tenisera svih vremena.
Naime, specijalni izvestilac EP za Kosovo na svom Tviteru je objavila kako zahteva jednaka pravila kako za sve, tako i za Novaka Đokovića.
- Jednaka pravila za sve u Australiji. Nema ulaska za nevakcinisane ljude. To uključuje i tenisera Novaka Đokovića, napisala je Kramon.
Naime, vlasti u državi Viktoriji nisu htele da prihvate procenu nezavisnog medicinskog tima da Srbin može da dobije izuzeće po pitanju vakcinacije protiv korona virusa.
Nakon torture doneta je odluka da se Đokoviću zabrani igranje u Melburnu.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo

JOKIĆA I DALjE NEMA: Povreda srpskog asa tera ostatak ekipe da podigne nivo igre
JEDAN od onih koji spadaju u tu kategoriju je naš večerašnji izbor, Džamal Marej i očekujemo njegovu dorbu partiju u obračunu Nagetsa i Milvokija ("Bol arena", 2.00).
26. 03. 2025. u 14:35

UBIJEN ALEKSANDAR RABOTNICKI: Osvajač medalje sa Igara u Tokiju poginuo u Ukrajini
RAT u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
26. 03. 2025. u 19:54

ŠTA SE DEŠAVA? Jezero ponovo počelo da "guta" vodu
OVAJ nekontrolisani ispust nema kapije i aktivira se automatski kada nivo vode pređe visinu ulaza.
26. 03. 2025. u 20:29
Komentari (8)