ĐOKOVIĆ POD NOVIM PRITISKOM: I na Ju-Es open samo sa vakcinom?

ATP je objavio kalendar za narednu godinu u kome se napominje da će svi igrači koji dolaze na turnire u SAD, uključujući i Portoriko, morati da budu vakcinisani.

ЂОКОВИЋ ПОД НОВИМ ПРИТИСКОМ: И на Ју-Ес опен само са вакцином?

Tanjug/AP

To pravilo, koje se odnosi na četvrti gren slem sezone u Njujorku, kao i na tri mastersa (Majami, Indijan Vels, Sinsinati), novi je pritisak na najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i druge njegove kolege koji ne žele da objave svoj vakcinalni status.

I dalje traje neizvesnost oko toga da li će Nole braniti titulu na Australijan openu od 17. do 30. januara, pošto se do sada nisu zvanično oglasili ni organizator, a ni srpski teniser koji je najavio da ide na i te kako zasluženi odmor nakon poraza Srbije u polufinalu Dejvis kupa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

NOVAC OSTAO BEZ NOVCA! Flojd Mejveder tvrdi da mu je 175 miliona dolara ukradeno na neverovatan način!