ODBOJKAŠICE SRBIJE U NOVOM SASTAVU PUTUJU U JAPAN: Selektor Gvideti sprema prvi tim za Olimpijske igre
Podmlađena reprezentacija Srbije putovaće u petak u Japan na treći turnir Lige nacija. Selektor Đovani Gvideti će ostati sa prvim timom, koji se uveliko priprema za Olimpijske igre.

FOTO: OSS
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije otputovaće u petak u Japan na turnir treće sedmice Lige nacija, koji će biti odigran od 11. do 16. juna u Fukuoki.
Selektor Srbije Đovani Gvideti saopštio je sastav tima koji će igrati u Japanu.
Na spisku su: Tehničari: Marija Miljević, Rada Perović. Korektori: Vanja Bukilić, Milica Vidačić. Libera: Bojana Gočanin, Milica Medved. Blokeri: Minja Osmajić, Ana Malešević, Iva Šućurović, Nataša Čikuc Dins. Primači: Vanja Ivanović, Mina Mijatović, Jovana Cvetković i Branka Tica.
Srbija će u Japanu igrati protiv Holandije, Francuske, Japana i Italije. U saopštenju Odbojkaškog Saveza Srbije se navodi da će Sain Pakan, asistent Đovanija Gvidetija, biti prvi trener selekcije Srbije na turniru u Fukuoki.

FOTO: OSS
Odbojkašice Srbije se trenutno nalaze na desetom mestu na tabeli Lige nacija sa devet bodova. Plasman na Finalni turnir Lige nacija izboriće sedam najuspešnijih selekcija, kao i domaćin Tajland.
Finalni turnir Lige nacija biće odigran od 20. do 23. juna u Bangkoku.
Selektor Srbije Gvideti će ostati u Beogradu i radiće sa 17 odbojkašica koje se pripremaju za Olimpijske igre u Parizu.
U Beogradu će trenirati: Tehničari: Maja Ognjenović, Bojana Drča, Slađana Mirković. Korektori: Tijana Bošković, Ana Bjelica. Libera: Teodora Pušić, Silvija Popović, Aleksandra Jegdić. Blokeri: Jovana Stevanović, Mina Popović, Maja Aleksić, Hena Kurtagić. Primači: Bjanka Buša, Sara Lozo, Katarina Lazović, Bojana Milenković i Aleksandra Uzelac.
Selektor Đovani Gvideti je naglasio da postoji mogućnost da se još neka igračica priključi pripremama za OI u Parizu po povratku selekcije Srbije iz Japana.
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo

STIGLE PRVE FOTOGRAFIJE: Evo kako izgleda Novak Đoković posle operacije (FOTO)
06. 06. 2024. u 11:13

NAPAD NA PARIZ 2024: Španija objavila spisak igrača - a na njemu nema velike zvezde!
06. 06. 2024. u 14:00

TROJAC OTPADA PRED EURO 2024: Ova tri igrača neće igrati protiv Srbije
06. 06. 2024. u 10:26

ČETVOROSTRUKI PRVAK EVROPE "MELjE" SVE PRED SOBOM: Razigrani "kopljanici" sigurno koračaju ka tituli
PUT ka tituli fudbaleri Ajaksa nastavljaju na "MAK 3 PARKU" gde će ih od 14.30 ugostiti Cvole.
08. 03. 2025. u 07:45

TRAMP NIJE MOGAO DA VERUJE: Evo šta se desilo u Beloj kući (VIDEO)
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, doživeo je u Beloj kući da bude - iznenađen.
09. 03. 2025. u 16:05

IZAŠAO SEVERININ "FILM", ARSEN POSLAO ŠKAKLjIVU PONUDU: "Koleginice, čuo sam da imate neki film... Mogu ja muziku da vam uradim?"
PEVAČICA Severina Vučković je tokom karijere prošla kroz mnoge uspone i padove, a i danas se prepričava njena anegdota sa legendarnim kantautorom Arsenom Dedićem.
09. 03. 2025. u 18:32
Komentari (0)