POVREDE OPET KROJE TIM: Selektor rukometašica ne može da računa na sve igračice na dvomeč sa Crnom Gorom
ŽELjA Uroša Bregara da na dvomeč sa Crnom Gorom u kvalifikacijama za EP od 28. novembra do 15. decembra 2024. u Austriji, Mađarskoj i Švajcarskoj računa na sve igračice koje je pozvao nije se ispunila. Zbog povreda otkazale su Dunja Tabak, Nataša Lovrić i Emilija Lazić, pa su na pripreme u Zrenjanin došle Aleksandra Vasić, Tijana Simić, Srna Sukur i Una Obrenović.
Screenshot: RTS
Srpkinje u kvalifikacionoj grupi 6 u četvrtak (18.00) u gradu na Begeju dočekuju Crnogorke, a revanš je u nedelju. 3. marta (18.00) u Podgorici. Naše dame u aprilu očekuju i dueli sa Bugarskom (3. u Šumenu) i Turskom (7. u Zrenjaninu). Prve dve idu na EP.
- Pod znakom pitanja je i Sanja Radosavljević zbog zubobolje. Već smo održali sastanak i video analizu Crne Gore, koja je na poslednjem SP bila sedma. Čeka nas veliki izazov, ali uz pozitivnu energiju i veru možemo da ostavimo pozitivan utisak - kaže za sajt RSS Uroš Bregar.
TABELA: Crna Gora 4, Srbija 3, Turska 1, Bugarska 0 bodova.
Preporučujemo
BELA KUĆA OBRISALA CRVENI KARTON: Donald Tramp tražio od FIFA da se preispita odluka
06. 07. 2026. u 22:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)