“MUSKETARI“ ŽELE REVANŠ: Odbojkaši kraljevačke Ribnice sutra gostuju u Nišu

Goran Ćirović

18. 01. 2024. u 10:45

POSLE jednomesečne pauze odbojkaši kraljevačke Ribnice sutra će ponovo istrčati na teren u okviru 13. kola nacionalnog šampionata - BPŠ Superlige.

“МУСКЕТАРИ“ ЖЕЛЕ РЕВАНШ: Одбојкаши краљевачке Рибнице сутра гостују у Нишу

G.Šljivić

Prvenstvenu trku za bodove i opstanak u srpskoligaškoj konkurenciji kraljevački „musketari“ nastavljaju gostovanjem u Nišu istoimenoj ekipi od koje su u prvom delu sezone, posle pet setova, poraženi pred svojim navijačima.

U ovaj meč Niš ulazi sa šeste pozicije na tabeli i 18 osvojenih bodova, dok je Ribnica trenutno deveta sa dva boda manje u odnosu na rivala. Eventualni trijumf u gradu na Nišavi gotovo sigurno bi Kraljevčanima obezbedio opstanak, pa se u taboru kraljevačkog superligaša nadaju da će uspeti da se revanširaju svojim domaćinima i tako stignu nadomak zacrtanog cilja i mirne luke.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih jorgandžija

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"

U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.

12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

TENISKI HAOS! Afera Janik Siner - doping, najnovije vesti: Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!

TENISKI HAOS! Afera "Janik Siner - doping", najnovije vesti: "Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!"

Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu 2024. je on saznao da je "uhvaćen na delu", a potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu o tome nisu ništa znali. Kada je za to saznao čitav svet - već je bio oslobođen optužbi. Potom je Svetska anti-dopint agencija (VADA) podnela žalbu, a onda se desio šok-obrt: maltene je poručeno "sve je u redu". Sada ulje na tu tenisku vatru doliva organizacija od koje je sve počelo, a iz koje tvrde "da nikakvog doping prekršaja nije bilo"

12. 03. 2025. u 17:15

Komentari (0)

Istorijski rekord sirove kafe na svetskoj berzi: Zašto kafa nikad nije bila skuplja i da li je imamo dovoljno?