KIŠA POKVARILA SPEKTAKL: Odložena trka Formule 1 za Veliku nagradu Monaka

29. 05. 2022. u 16:14

POČETAK trke za Veliku nagradu Monaka u šampionatu Formule 1, odložen je danas zbog jake kiše, koja pada u Monte Karlu.

КИША ПОКВАРИЛА СПЕКТАКЛ: Одложена трка Формуле 1 за Велику награду Монака

FOTO: Tanjug/AP

Trka je trebalo da počne u 15 časova, ali je zbog kiše start odložen već dva puta.


U 15:16 vozači su započeli krug za zagrevanje iza vozila bezbednosti, ali su posle pet minuta bile istaknute crvene zastave i vozači su se vratili u svoje boksove.

Sa pol pozicije bi trebalo da krene vozač Ferarija Šarl Lekler.

BONUS VIDEO: Brzo voze i dobro zarađuju - Da li je šamion Formule 1 prvi i po plati?

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih jorgandžija

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"

U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.

12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

Komentari (0)

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol