OŠTRE OPTUŽBE HELMUTA MARKA: "Luis i Mercedes lažirali povrede"
SAVETNIK Red Bula Helmut Marko optužio je Luisa Hamiltona i Mercedes da su lažirali povrede koje je Hamilton navodno zadobio nakon udesa u kome je učestvovao sa Maksom Ferstapenom.
FOTO: Tanjug/ AP
Luis Hamilton je posle trke rekao da je išao kod lekara kako bi se uverio da je sve u redu jer oseća bolove u vratu, mada ga to nije sprečilo da se pojavi na Met gala večeri u Njujorku u ponedeljak uveče.
Marko je uveren da je cela priča koja je pratila udes, uključujući i kaznu izrečenu Ferstapenu, nepravedna, te da su Hamilton i njegov tim priredili šou kako bi „uprli prstom“ u vozača Red Bula.
- Bio je to običan trkački incident. Sve te priče koje se čuju su izmišljene u Mercedesu. Ferstapen je već izašao kada je i Hamilton pokušao da izađe. U medicinskom vozilu su to videli i produžili su. I onda su odjednom krenule priče da je jadni Hamilton povređen - rekao je Marko.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41 >> 17:07
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)