SRBI SPREMNI ZA MITING DIJAMANTSKE LIGE: Ivana Španović i Armin Sinančević idu na trofej
NAŠI najbolji atletičari, Ivana Španović i Armin Sinančević sutra će se boriti za medalje na finalnom mitingu Dijamantske lige u Cirihu.
FOTO: EPA
Ivana je kvalifikacije završila kao prva u skoku udalj, a Armin kao drugi u bacanju kugle.
Prvi će na borilište Sinančević, koji će borbu u finalu bacanja kugle početi u 16.55. Naš rekorder (21,88 m) će na crtu izaći svetskom rekorderu i olimpijskom pobedniku Rajanu Kruzeru (SAD), svetskom šampionu Amerikancu Džoe Kovaču, Novozelanđaninu Tomasu Volšu, Hrvatu Filipu Mihaljeviću i Italijanu Zaneu Viru.
IZAZOV Armin Sinančević/FOTO: M. Vukadinović
Španovićeva napad na trofej u skoku udalj počinje od 18 časova. Rivalke su joj olimpijska i svetska prvakinja Nemica Malaika Mihambo, Ukrajinka Marina Bek Romančuk, Beloruskinja Nastasija Mirončik Ivanova, Šveđanka Kadi Sanja i Britanka Jasmim Sojers.
Od finalistkinja najdalje su ovog leta skakale Španovićeva i Mihambo - 7,00 metara. Zanimljivo najduži skok su imale na Olimpijskim igrama u Tokiju, Ivana u kvalifikacijama, a Malaika u finalu, u kojem je naša šampionka bila četvrta.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ODLIČAN REZULTAT ZA BIBIĆA: Srpski atletičar peti na mitingu u Poljskoj
05. 09. 2021. u 19:57
NA TRKU IDE BICIKLOM: Trči u majici s likovima srpskih olimpijaca
30. 08. 2021. u 11:04
LIČNI REKORD NEBOJŠE ĐURIĆA! Srpski paraolimpijac šesti u bacanju diska na POI u Tokiju
30. 08. 2021. u 08:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HOLAND PROTIV KEJNA: Gol-mašine u borbi za polufinale Svetskog prvenstva!
Erling Holand i Hari Kejn predvodiće svoje reprezentacije u jednom od najatraktivnijih četvrtfinala Svetskog prvenstva 2026, gde će se u Majamiju na "Hard rok stadionu" sastati Norveška i Engleska (23.00).
11. 07. 2026. u 07:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)