DVA ZLATA IZ SOFIJE: Milica Mandić i Aleksandra Radmilović najbolje u Sofiji
DVE dame Tekvondo kluba Galeb, Milica Mandić (+ 73 kg) i Aleksandra Radmilović (- 53 kg) osvojile su zlatne medalje na trećem Multi Europian Games 2021. u Sofiji.
Foto: Tanjug/Nikola Anđić
Olimpijskoj šampionki iz Londona 2012. Milici, ovo veliko takmičenje je bilo poslednje pre OI u Tokiju.
Sjajna je bila i Aleksandra, koja je pobeđivala takmičarke iz Grčke, Nemačke i Hrvatske, da bi joj finalnu borbu predala Ruskinja Tatjana Kudaševa, evropska prvakinja.
Olimpijka Tijana Bogdanović zbog problema sa vratom nije nastupila, jer nije htela da rizikuje uoči Igara.
Preporučujemo
UROŠ POVREĐEN, "ORLOVI" PALI: Argentina savladala Srbiju sa ubedljivih 3.0
17. 06. 2021. u 20:24
VK PARTIZAN SUMIRAO REZULTATE U 2020: Sprečeno propadanje kluba
17. 06. 2021. u 20:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)