POVRATAK SRPSKE KRALJICE: Ivana Španović pokorila Grčku
NAJBOLjA atletičarka Srbije Ivana Španović vratila se uspešno na stazu, posle povrede zbog koje je preskočila Evropsko prvenstvo u dvorani.
Foto AP
Srpska rekorderka brusi formu za glavni događaj ovog leta, Olimpijske igre u Tokiju, pa je jednu u nizu priprema za Japan imala danas na mitingu u Kalitei, predgrađu Atine.
Ivana je u Grčkoj skočila 6,82m što je na kraju donelo pobedu u Kalitei, a naredni miting na kojem će učestvovati biće onaj iz serije Dijamantske lige u italijanskoj Firenci 10. juna.
(Srbija danas)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
KAKAV DAN ZA PARTIZANOVCE! Nakon Raće Petrovića u Humsku stigla još jedna legenda crno-belih
Veliki dan u Humskoj.
01. 07. 2026. u 16:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)