ĐURIĆ OGORČEN I RAZOČARAN: "Ovo je verovatno jedna od najvećih krađa i prevara u istoriji paraatletskog sporta"

Časlav Vuković

31. 08. 2024. u 16:57

SRPSKI paraatletičar Nebojša Đurić, razočaran je nakon što mu je oduzeta srebrna medalja koju je osvojio na Paraolimpijskim igrama u Parizu.

ЂУРИЋ ОГОРЧЕН И РАЗОЧАРАН: Ово је вероватно једна од највећих крађа и превара у историји параатлетског спорта

FOTO: Paraolimpijski komitet Srbije

On je istakao da je to jedna od najvećih krađa i nepravdi u istoriji paraatletskog sporta.

- Ovo je verovatno jedna od najvećih krađa i prevara u istoriji paraatletskog sporta. Došao sam kao sedmi ili osmi favorit, na kraju sam medalju osvojio čudom i krvavim radom kako mojim kako trenera. Zahvalio bih se čitavoj naciji i našim porodicama, prijateljima svima koji su nas bodrili, osećali smo tu podršku. Hvala narodu koji nas prati, medijima i našoj kući RTS koja nas prati, nadamo se da ćemo uvek imati podršku - rekao je Đurić za "RTS".

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Trener Miloš Zarić je istakao da je sve bilo uredu, tačnije stolica zbog koje je naš bacač kugle diskvalifikovan.

- Sve je bilo u redu, i u "call room-u" stolica je prošla regularno. Oni su se žalili bezveze, nismo kao na vreme došli da iskažemo našu žalbu jer smo tek jutros otišli u oficijalni centar da se žalimo - istakao je Zarić.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Podsetimo, Đurić je hitac vredan srebrne medalje bacio u drugoj seriji. Ostvario je rezultat od 11,98 metara.

BONUS VIDEO: VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
BURA SE NASTAVLJA! Da li je moguće? Evo šta će biti sa ATP listom posle sramnog kažnjavanja Sinera koji je priznao doping

BURA SE NASTAVLjA! Da li je moguće? Evo šta će biti sa ATP listom posle sramnog "kažnjavanja" Sinera koji je priznao doping

Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu 2024. je on saznao da je "uhvaćen na delu", a potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu o tome nisu ništa znali. Kada je za to saznao čitav svet - već je bio oslobođen optužbi. Potom je Svetska anti-dopint agencija (VADA) podnela žalbu, a onda se desio šok-obrt. I, on će za posledice imati i promene na ATP listi.

16. 02. 2025. u 12:23

Komentari (0)