„MALENE” SPREMNE ZA MEGU: Počinje rasplet u nacionalnom šampionatu za košarkašice
Prvim utakmicama polufinala plej-ofa Prve ženske lige Srbije između košarkašica Crvene Zvezde i niškog Studenta koja je na programu sutra (18.00) u beogradskoj FMP areni i ŽKK Kraljevo-Mega Superbet, zakazanoj za subotu u hali na Ibarskom keju, počinje konačni rasplet u borbi za naslov nacionalnog šampiona.
G.Šljivić (arhiva)
Košarkašice Kraljeva u meč sa aktuelnim prvakom Mega Superbetom pred svojim navijačima u subotu (16.30) ulaze sa namerom da se gošćama iz Beograda revanširaju za ubedljiv poraz iz drugog dela sezone u prestonici i pobedom steknu značajnu prednost u ovom polufinalnom duelu.
Kraljevačke „malene“ ističu da će im protiv veoma kvalitetnog rivala biti neophodan vetar u leđa sa tribina pa pozivaju navijače i ljubitelje košarke iz grada na Ibru da u što većem broju u subotu ispune popularnu „kutiju šibica“. Druga utakmica na programu je u sredu, 2. aprila, u U TC Dejan Milojević, a u slučaju izjednačenog skora „majstorica“ bi se igrala 5. aprila u Kraljevu.
Preporučujemo
SPREMNE ZA NOVE IZAZOVE: Odbojkašice se sutra iz Kine sele na Filipine
14. 06. 2026. u 10:49
SVET GLEDA U ČUDU: Maroko uspeo što nikada nije niko na Svetskom prvenstvu
14. 06. 2026. u 10:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPEKTAKL U DALASU: Holandija započinje avanuturu na Svetskom prvenstvu protiv uvek neugodnih "samuraja"
POSLE dugog čekanja, Holandija konačno započinje svoju avanturu na Svetskom prvenstvu 2026, a prva prepreka u grupi "F" biće uvek neugodni Japan (22.00). Duel na "AT&T stadionu" u Arlingtonu, Teksasu mogao bi odmah da pokaže koliko daleko obe selekcije mogu da doguraju na ovom turniru.
14. 06. 2026. u 08:00
NjUJORK JE ŠAMPION NBA LIGE! Niksi nakon 53 godine osvojili titulu - Džejlen Branson heroj grada
KOŠARKAŠI Njujork Niksa šampioni su NBA lige nakon 53. godine pošto su u finalu najjače lige sveta u petoj utakmici slavili protiv San Antonio Sparsa sa
14. 06. 2026. u 05:31
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)