SRBIN IZNENADIO SRBINA! Tristan Vukčević odigrao partiju karijere, ali...
Toronto, koji sa klupe predvodi srpski trener Darko Rajaković, pobedio je na svom terenu Vašington 119:104.
Foto: AP
Nekadašnji košarkaš Partizana Tristan Vukčević je postigao 15 poena za Vašingdon, a zabeležio je i sedam skokova i dve asistencije za 25 minuta provedenih na terenu.
Najefikasniji kod Toronta bio je Ej Džej Loson sa 32 poena, uz 12 skokova.
Toronto je 13. u Istočnoj konferenciji sa 22 pobede i 43 poraza, a Vašington je 15. u istoj konferenciji sa 13 pobeda i 50 poraza.
Košarkaši Memfisa pobedili su na svom terenu Finiks 120:118, a za gostujući tim nije nastupio srpski plejmejker Vasilije Micić.
Najbolji kod Finiksa bio je Kevin Durent sa 35 poena, a kod Memfisa bolji od ostalih bio je Džo Morant sa 29 poena i 12 asistencija.
Memfis je četvrti u Zapadnoj konferenciji sa 41 pobedom i 24 poraza, a Finiks je na 11. mestu iste konferencije sa 30 pobeda i 35 poraza.
Košarkaši Bruklina su na svom terenu pobedili Los Anđeles Lejkerse 111:108, a za slobenački reprezentativac u dresu Lejkersa Luka Dončić je zabeležio tripl-tabl.
Dončić je za 41 minut proveden na terenu upisao 22 poena, 12 skokova i 12 asistencija.
Preporučujemo
AMERIKANAC POBESNEO! Majk Džejms tuži Barselonu jer ne želi da ga dovede!?
27. 06. 2026. u 11:47
SVI OSTALI U ŠOKU! Neverovatno, evo šta je Marselo Bjelsa uradio na Svetskom prvenstvu
27. 06. 2026. u 10:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)