VELIKO POJAČANJE ZA FRANCUSKI KLUB: Američki košarkaš dolazi u Asvel
Američki košarkaš Tarik Blek potpisao je jednogodišnji ugovor sa Asvelom, saopštio je francuski klub.

Foto: Profimedia
Tarik Blek (32) igra na poziciji centra. On je u francuski klub stigao iz Ređo Emilije, a ranije je igrao za Olimpijakos, Bahčešehir, Zenit, Makabi, Hjuston i LA lejkerse.
Američki košarkaš je prošle sezone na 15 utakmica za italijanski klub prosečno postizao 9,1 poen i imao je 4,4 skoka po meču.
Tarik Blek je četvrto pojačanje Asvela u prelaznom roku.
Ugovore sa francuskim klubom su do sada potpisali Šekil Herison, Admiral Šofild i Nil Sako.
BONUS VIDEO "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

MILICA BEZ POSLA: Tragačica dobila otkaz, završila na Birou za zapošljavanje - kao tehnološki višak! Od tada nije našla novi
JOKANOVIĆEVA se nalazi na Birou za zapošljavanje, a ovu temu javno je pokrenula voditeljka RTS-a Tanja Peternek Aleksić.
28. 03. 2025. u 15:24
Komentari (0)