MVP NBA LIGE U CENTRU PAŽNJE: Kroz nekoliko dana svet će ga voleti ili mrzeti
Aktuelni MVP NBA lige Džoel Embid kroz par dana će odlučiti za koju će reprezentaciju nastupiti. U opticaju ih ima tri, Kamerun, gde je i rođen, Francusku i Ameriku.

FOTO: Tanjug/AP
Na pitanje novinara tokom "medija deja" Filadelfije za koju selekciju će se odlučiti, Embid je odgovorio:
- Teška odluka - rekao je, pa dodao:
- Dopadaju mi se sve tri opcije. U Kamerunu sam rođen i oduvek sam želeo da predstavljam svoju zemlju, ali mi je i cilj da igram na Olimpijskim igrama, kroz par dana ću najverovatnije odlučiti - rekao je svestan da će to sa Kameruncima biti teško izvodljivo.
Francuska i Sjedinjene Američke Države imaju već obezbeđene Olimpijske igre, dok će Kamerun morati kroz kvalifikacije da se domogne Pariza.
BONUS VIDEO: Nesvakidašnja izjava Duljaja nakon pobede nad Napretkom: "Čestitam mladencima, želim im puno sreće"
Preporučujemo

FINALE PEKINGA ZA SILOVITOG MEDVEDEVA: Rus pobedio Zvereva i obezbedio meč za titulu
03. 10. 2023. u 14:46

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

UMRO ROĐENI BRAT VIKI MILjKOVIĆ: Bolest ga odnela u 47. godini, tragedija u porodici pevačice
NAKON kraće bolesti preminuo je rođeni brat Viki Miljković Vladica Miljković u 47. godini.
28. 03. 2025. u 11:35
Komentari (0)