EVROLIGA ODLUČILA: Evo kojih osam arbitara će suditi na Fajnal foru
EVROLIGA je saopštila imena osam arbitara koji će suditi utakmice sledećeg vikenda u Kaunasu, na Fajnal foru elitnog evropskog košarkaškog takmičenja.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Među osam arbitara određenih za Kaunas nema nijednog Srbina, a debitant na završnici Evrolige biće samo Turčin Emin Mogulkoč, koji je sudio u dve utakmice Reala i Partizana u četvrtfinalnoj seriji.
Osim njega, u Kaunasu će pravdu deliti i Mehdi Difala, Tomislav Hordov, Olegs Latiševs, Ane Panter, Saša Pukl, Boris Rižik i Gitis Vilijus. Najiskusnijima sa spiska, Rižiku i Latiševsu, ovo je čak 11. Fajnal for na kom će deliti pravdu.
Završni turnir počinje u 19. maja, utakmicama polufinala Olimpijakos - Monako i Barselona - Real, dok su mečevi za treće mesto i finale na programu u nedelju.
BONUS VIDEO: MADRID TO NE PAMTI: "Grobari" napravili feštu u prestonici Španije
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ JE SILA, DENVER SENZACIJA: Srbin oborio još jedan rekord, Nagetsi u finalu
12. 05. 2023. u 06:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)