BOBAN MARJANOVIĆ U KORONA HAOSU: Srpski as ne može na parket, NBA u novim problemima
KORONAVIRUS hara NBA ligom.
FOTO: Tanjug
Još jedan od igrača koji je ušao u kovid protokol je srpski košarkaš Boban Marjanović.
Najjača liga, nažalost, svakim danom ima sve više zaraženih igrača i zbog toga sve veliki broj utakmica odlaže.
Ekipe, ali i navijači su već počeli da se bune, jer neki timovi ne mogu ni da sakupe dovoljno igrača s kojima mogu pošteno da izađu pred protivnika.
Dalas sada uz Marjanovića i Brendona Najta ima čak osam košarkaša pozitivnih na koronavirus, a poput Bobija, nedavno je i njegov saigrač iz reprezentacije, košgeter Atlant Bogdan Bogdanović, takođe u kovid protokolu.
Zbog velikog broja inficiranih, ali i povređenih igrača, Majami nije mogao da skupi osmoricu, koliko iznosi NBA minimum, za meč sa San Antonio Sparsima, pa je ta utakmica odložena.
Bonus video: Kako je Jokić postao najbolji košarkaš kada se tome ama baš niko nije nadao?
Preporučujemo
CELA HRVATSKA U EUFORIJI: Novak Đoković ne ide u Australiju, a komšiluk likuje
29. 12. 2021. u 15:28
CEO SVET GLEDA I SMEJE SE: Igranjem kola zbunili rivale, pa dali gol za pamćenje (VIDEO)
29. 12. 2021. u 19:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)