ZVEZDA PONOVO DOMAĆIN: Juniorska Evroliga opet u Beogradu
KOŠARKAŠKI klub Crvena zvezda dobio je ponovo, po 11. put, organizaciju kvalifikacionog turnira Evrolige za juniore.
FOTO: KK Crvena zvezda
Kako je saopšteno iz kluba, turnir će i ovoga puta nositi ime tragično preminulog navijača Crvene zvezde Marka Ivkovića, a održaće će se od 25. do 27. februara 2022. godine.
Osvajač turnira obezbediće mesto na Fajnal-ejtu juniorske Evrolige, koji se igra u vreme održavanja Fajnal-fora Evrolige u Berlinu.
Pored Beograda ove godine kvalifikacioni turniri održaće se u Minhenu, Patri i Varezeu.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
NOVAK KORISTIO "MAGIJU"! Đoković "nokautirao" još jednog rivala na Završnom mastersu, grabi ka istoriji
17. 11. 2021. u 14:02 >> 15:19
ŠOK U TORINU: Novak Đoković dobio otvoren put ka finalu, povukao se njegov veliki rival!
17. 11. 2021. u 14:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)