PARTIZANOVA SERIJA BEZ KRAJA: Obradović nemilosrdan prema "svojim" Čačanima
KOŠARKAŠI PArtizana savladali su Borac u Čačku sa 86:68. Bila je to šesta pobeda iz isto toliko mečeva u regionalnoj ligi.
FOTO: ABA Liga
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Zek Ledej sa 14 poena, jednim više od Smailagića i Madara.
Dvocifreni su bili i Kuruc i Zagorac sa po 10 poena. U domaćoj ekipi bolji od ostalih bioli su Lešić sa 14 i Pecarski sa 13.
Pre početka čačanska publika je burnim aplauzom pozdravila Željka Obradovića.
Sam početak meča nije nagoveštavao ovoliku dominaciju crno-belih pošto u prva tri minuta nisu postigli poen.
Posle sporijeg starta proradili su Smailagić, Ledej, Avramović i Panter, pa je uz izvanrednu odbranu Partizan stigao do vođstva od 19:10 do kraja prve četvrtine.
Nije crno-bele najbolje služio šut za tri, ali to su uspešno nadomestili procentom za dva, koji je u jednom trenutku iznosio i 70 odsto.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Iran danas odlučio
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti o njemu su iznenadile Amerikance.
07. 06. 2026. u 19:34
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)