NIŠTA OD PRELASKA U DINAMO ZAGREB! Nekadašnji igrač Dortmunda ima novi klub
Fudbalski reprezentativac Obale Slonovače Sebastijan Ale novi je član Utrehta, saopštio je danas holandski klub.
FOTO: Tanjug/AP
Kako je saopšteno, 27-godišnji fudbaler Borusije iz Dortmunda će igrati do kraja sezone za Utreht kao pozajmljen igrač.
Ale je prvi deo sezone proveo na pozajmicu u španskom Leganesu, ali u osam odigranih mečeva nije uspeo da postigne gol u La Ligi.
On je od 2015. do 2017. već igrao za Utreht, pa se tako vratio u klub za koji je tada dao 51 gol u 98 utakmica u svim takmičenjima.
BONUS VIDEO: Čudo od sportskog objekta - Nacionalni stadion u Srbiji
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
NIŠTA OD EVROPE! Evo gde će Dušan Vlahović nastaviti karijeru!
Rastanak srpskog reprezentativca sa Juventusom ne dovoodi se u pitanje.
07. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)