ČUDESNI GOLMAN ĐIRONE: Paulo Gazaniga uradio nešto o čemu će se dugo pričati!

Tanjug

06. 10. 2024. u 16:45

FUDBALERI Đirone pobedili su na svom terenu ekipu Atletik Bilbaa rezultatom 2:1 u meču devetog kola španske La Lige.

ЧУДЕСНИ ГОЛМАН ЂИРОНЕ: Пауло Газанига урадио нешто о чему ће се дуго причати!

Ovaj meč obeležio je fenomenalni golman domaćeg tima Paulo Gazaniga, koji je odbranio tri penala gostujućim igračima.

Argentinac je prvi udarac sa 11 metara zaustavio u 28. minutu. Tada nije uspeo da ga savlada Aleks Berenger.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Đirona je povela u 39. minutu golom Jasera Asprilje. Atletik je izjednačio dva minuta kasnije pogotkom Oihana Sanseta.

U 58. minutu dosuđen je novi penal za goste. Golman Đirone zaustavio je udarac Injakija Vilijamsa, ali je sudija tražio da se ponovo izvede penal. Odgovornost je ovog puta preuzeo Ander Erera, ali je Gazaniga zaustavio i njegov udarac.

Đirona je do pobede stigla u devetom minutu nadoknade pogotkom Kristijana Stuanija iz penala. Možda je domaćin sve ovo i zaslužio zbog svega što je uradio njen čuvar mreže.

Atletik je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u osmom minutu nadoknade vremena isključen Aitor Paredes.

Atletik se trenutno nalazi na šestom mestu na tabeli španskog prvenstva sa 14 bodova, dok je Đirona na 11. poziciji sa 12.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07