ČELNIK FIORENTINE KRITIČNO: Barone na aparatima za održavanje života
LOŠE vesti iz Milana.
FOTO: Tanjug/AP
Generalni menadžer Fiorentine Džo Barone nalazi se na aparatima za održavanje života, posle zastoja rada srca. Jednom od vodećih ljudi "ljubičastih" pozlilo je u nedelju u hotelu, neposredno pre meča Fiorentine protiv Atalante, zbog čega je meč odložen.
Trener Fiorentine Vinčenco Italijano i nekoliko igrača, među kojima je bio i srpski reprezentativac Nikola Milenović, otišli su bolnicu da vide kakvo je stanje Baronea.
Preporučujemo
BERNARDNO SILVA JOŠ NIJE DONEO ODLUKU: Barselona je jedna od opcija, ali...
07. 06. 2026. u 23:17
HRVATI SE UMALO OBRUKALI! Evo ko je sprečio senzaciju u 90+3. minutu!
07. 06. 2026. u 23:02
SRBIJA POSLE EKSPA DOBIJA VELIKO TAKMIČENjE? Dejan Tomašević otkrio planove
07. 06. 2026. u 23:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
NIŠTA OD EVROPE! Evo gde će Dušan Vlahović nastaviti karijeru!
Rastanak srpskog reprezentativca sa Juventusom ne dovoodi se u pitanje.
07. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)