ZVEZDIN BLICKRIG: Pogledajte kako su Kata i Bukari tresli mrežu Čukaričkog (VIDEO)
FUDBALERI Crvene zvezde su za samo tri minuta dva puta zatresli mrežu Čukaričkog u derbiju 22. kola Mocart Bet Super lige Srbije.

FOTO: M. Vukadinović
Prvo je u 15. minutu Aleksandar Katai postigao prelep gol posle hirurški preciznog udarca. Asistent je bio Kanga. Zvezdin Magiko ovim golom se izdvojio na čelu liste strelaca Super lige ispred Partizanovog Rikarda Gomesa.
Na 2:0 povisio je Bukari koji se fantastičnom piruetom oslobodio pratilaca i iz okreta zatresao mrežu Mićovića.
"Novosti" na svom portalu prenose derbi kola uživo koji možete ga pratiti na ovom linku.

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 12:47

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (0)