ZAVESA NA SUPERLIGU: Zvezda u Surdulici, Partizan čeka Pazar
PRVI deo fudbalske Superlige Srbije završiće se ovog vikenda utakmicama 19. kola, a potom sledi pauza sve do 4. februara naredne godine.

FOTO: Novosti
U poslednjem jesenjem kolu lider Crvena zvezda gostovaće "fenjerašu" Radniku iz Surdulice i pobedom želeti da sačuva najmanje 10 bodova prednosti u odnosu na Partizan, koji će u Humskoj dočekati "hit sezone" Novi Pazar.
TSC će u Bačkoj Topoli odmeriti snage sa Radničkim iz Niša, Vojvodina će dočekati kragujevački Radnički, a Čukarički ekipu Mladosti GAT iz Novog Sada.
Raspored: Petak (18.00): Javor - Napredak. Subota: Mladost Lučani - Kolubara (15.00), TSC - Radnički Niš (17.00), Vojvodina - Radnički Kragujevac (19.00). Nedelja: Radnik - Crvena zvezda (13.30), Partizan - Novi Pazar (15.30), Čukarički - Mladost GAT (17.30), Voždovac - Spartak (19.30).

PAVLOVIĆU "NE VREDI" NI SJAJNO IZDANjE U DRESU REPREZENTACIJE? Konseisao je pronašao pobedničku formulu u kojoj nema mesta za Srbina
SRPSKI reprezentativac je zbog suspenzije propustio poslednja dva ligaška meča Milana (pobede nad Lećeom i Komom), a i pored toga što je ponovo na raspolaganju Seržu Konseisau po predikcijama italijanskih medija sa klupe će započeti večeraši derbi između Napolija i Milana ("Dijego Armando Maradona", 20.45).
30. 03. 2025. u 07:45

RUSIJA JE ZGROŽENA: Velika ruska zvezda šokirala celu zemlju - javno se odrekla Rusije!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti mnogobrojnih međunarodnih sankcija koje sprovode u delo zemlje tzv. "zapada", a iako se činilo da rusku javnost ništa više ne može da iznenadi, za to se potrudila jedna od tamošnjih najvećih zvezda.
30. 03. 2025. u 15:13

"ŠTA JE ŽENA?" Tramp odgovorio na pitanje novinara - izazvao smeh u prostoriji (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je izazvao smeh kod novinara kada ga je jedan od njih zamolio da definiše šta je žena.
30. 03. 2025. u 09:48
Komentari (0)