"UVEK I SVUDA SA RUSIMA": Moćna poruka prvog čoveka Crvene zvezde uz pojačanje iz Sočija
Crvena zvezda je poslednju pripremnu utakmicu pred start ove sezone odigrala sa ekipom Zenita i tada je poražena sa 2:1.

FOTO: FK Crvena zvezda
Prvi čovek šampiona Srbije Zvezdan Terzić najavio je saradnju između ova dva kluba, kao i još prijateljskih duela.
- Mi smo uvek i svuda spremni da igramo sa ruskim klubovima. Mi smo braća. Kada ćemo igrati sledeću utakmicu? Videćemo. Potpisali smo ugovor o saradnji sa Zenitom i spremni smo da ponovo igramo. Prošli meč je bio nedavno, sve je prošlo sjajno. Verovatno ćemo igrati sa Zenitom u novembru, tokom Mundijala u Kataru – rekao je Terzić.
Pored toga Zvezda je angažovala Jegor Prucev, dosadašnji igrač Sočija, novo je pojačanje šampiona Srbije, potvrđeno je u četvrtak.
Ovaj talentovani 19-godišnjak može da pokriva više pozicija na sredini terena, a ugovor će ga za crveno-bele vezati do leta 2026. godine.
U prošloj sezoni je odigrao 37 mečeva u drugom rangu ruskog fudbala, postigao pet golova i dodao četiri asistencije.
Prucev je karijeru počeo u ruskom klubu Akademija, potom je prešao u Soči, koji ga je slao na pozajmice u Tekstilščik i Neftehimik, a sada će se oprobati i u inostranstvu.
BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera
Preporučujemo

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

UMRO ROĐENI BRAT VIKI MILjKOVIĆ: Bolest ga odnela u 47. godini, tragedija u porodici pevačice
NAKON kraće bolesti preminuo je rođeni brat Viki Miljković Vladica Miljković u 47. godini.
28. 03. 2025. u 11:35
Komentari (1)