"SOKOLE MOJ LEPI, SPREMAO SE ČIKA ZA TVOJU SVADBU, A SADA..." Stric se potresnom porukom oprostio od ubijenog policajca (FOTO)
U SELU Draginac kod Loznice, gde će danas biti sahranjen policajac Nikola Krsmanović koga je ubio šiptarski terorista Faton Hajrizi, od ranog jutra su svi meštani na nogama.

Foto: Printskrin/Fejsbuk
Poslednjem ispraćaju mladog policajca prisustvovaće ogroman broj ljudi, koji žele da mu odaju počast, a sahrani će prisustvovati i ministar policije Ivica Dačić.
Porodica, rodbina, prijatelji, komšije i čitavo selo su od trenutka kada se saznalo da je Nikola ubijen u šoku i ne mogu da shvate da je on mrtav.
- Kako prilaze kući Krsmanovića stričevi, strine, tetke i svi oni koji su voleli Nikolu čuje se nepodnošljiva kuknjava za njim. Majka i otac su na lekovima, a hitna pomoc je pripravna da pritekne. Sestra Kaća je u lošem stanju i niko od njih ne može da prihvati da su ostali bez svog ponosa i uzdanice - priča komšija Krsmanovića.
Stric ubijenog policajca je slomljen od tuge objavio potresnu poruku upućenu voljenom sinovcu.

Foto: Printskrin/Fejsbuk
- Sokole moj lepi. Spremao se čika za tvoju svadbu, a sad se neutešan spremam da te vidim poslednji put... Počivaj u miru anđele moj- napisao je Miodrag na Fejsbuku.
Komšije kažu da im se srce cepa od tuge kada gledaju Nikoline roditelje Ljilju i Milenka i sestru Katarinu koja je neopisivo bila vezana za Nikolu, kao i on za nju i njenu decu.
U loznici je danas Dan žalosti, a sahrana mladog policajca je u 13 sati na groblju u njegovom rodnom Dragincu.
Podsetimo Nikolin ubica Faton Hajrizi juče je opkoljen na obronku Gučeva, a kada je video da će biti uhapšen on je zapucao i policajci su ga likvidirali.
BONUS VIDEO: Saučesnik Fatona Hajrizija sproveden u Republičko javno tužilaštvo RS
(Informer)

RUSI SE SPREMAJU ZA VELIKU OFANZIVU: Napašće duž cele linije fronta od 1.000 km, evo koliko će akcija trajati
RUSKE trupe pripremaju se za novu ofanzivu u narednim nedeljama kako bi pojačale pritisak na Ukrajinu i ojačale poziciju Kremlja u eventualnim pregovorima o prekidu vatre. Prema tvrdnjama agencije AP, analitičari smatraju da bi nova ofanziva mogla da traje od šest do devet meseci.
29. 03. 2025. u 18:11

AMERIKA SPREMA VELIKI UDAR: Bombarderi "ubice" ciljaju nuklearne elektrane u Iranu (FOTO)
Sjedinjene Države su rasporedile stelt bombardere B-2 Spirit u vojnu bazu Dijego Garsija u Indijskom okeanu, potez koji bi navodno mogao biti povezan sa pripremama za potencijalni napad na iransku nuklearnu infrastrukturu.
29. 03. 2025. u 19:25

"ŠTA JE ŽENA?" Tramp odgovorio na pitanje novinara - izazvao smeh u prostoriji (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je izazvao smeh kod novinara kada ga je jedan od njih zamolio da definiše šta je žena.
30. 03. 2025. u 09:48
Komentari (0)