NAPAD NA ŽANDARMA TERORISTIČKI AKT: Privedeno još nekoliko osoba koje su bile u blizini ambasade - Sumnja se da se radi o vehabiji
NEPOZNATA osoba, čiji se identitet utvrđuje, danas oko 11 sati je pucala iz samostrela u pripadnika Žandarmerije koji je bio na dužnosti obezbeđenja Ambasade Izraela u Beogradu.

Foto: D. Milovanović
Kako saznajemo, slučaj je preuzelo Tužilaštvo za organizovani kriminal, jer je reč o terorističkom aktu.
Privedeno je još nekoliko osoba koje su bile u blizini ambasade, a indicije su da je reč o muslimanskom ekstremisti vehabiji i da on nije bio sam.
BONUS VIDEO:
"NOVOSTI" SA MESTA GDE JE ŽANDARM NAPADNUT SAMOSTRELOM: Policija opkolila ambasadu na Dedinju
Preporučujemo

SAZNAJEMO: NAPADAČ NA ŽANDARMA DRŽAVLjANIN SRBIJE IZ BEOGRADA - Evo kako je izgledao
29. 06. 2024. u 12:45

"SVAKI MUŠKARAC DA PROĐE VOJNU OBUKU" NATO država se sprema za ruski napad, cilj je vojska od 500.000 ljudi
POLjSKI premijer Donald Tusk najavio je da njegova vlada radi na planu za masovnu vojnu obuku svih punoletnih muškaraca, kao odgovor na promene u bezbednosnoj situaciji u Evropi.
08. 03. 2025. u 14:43

PAKAO ZA UKRAJINCE U KURSKU NAKON AMERIČKOG POTEZA: Deset hiljada vojnika pred opkoljavanjem (FOTO)
DESET hiljada ukrajinskih vojnika pod pretnjom je opkoljavanja u Kurskoj oblasti nakon obustave američkih obaveštajnih podataka, piše britanski Telegraf.
08. 03. 2025. u 11:01

"TREBALO JE JA DA ODEM PRE NjEGA": Ko je rođena sestra Saše Popovića? (FOTO)
SAŠA Popović, idejni tvorac i kreativni direktor Grand produkcije ispraćen je danas na večni počinak. Rođena sestra Saše Popovića, iako u godinama i slabog zdravlja, došla je na poslednji ispraćaj bratu, a na komemoraciji je sedela pored Suzane i njene dece.
06. 03. 2025. u 16:45
Komentari (0)