ODREĐEN PRITVOR VOZAČU IZ SOMBORA: Upravljao autobusom koji se prevrnuo kod Leskovca

VOZAČU M. Ž. (57), koji je upravljao autobusom koji je sleteo sa auto-puta kod Leskovca, određen je pritvor nakon saslušanja u Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu.

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ВОЗАЧУ ИЗ СОМБОРА: Управљао аутобусом који се преврнуо код Лесковца

Foto: I. Mitić

U saopštenju Tužilaštva se navodi da je vozač osumnjičen da je počinio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

- Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu priveden je M. Ž. iz Stanišića, kod Sombora, koji je, po odobrenju Osnovnog javnog tužioca, zadržan zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, u vezi sa saobraćajnom nezgodom koja se dogodila 21. avgusta kod mesta Pečenjevce. Nakon saslušanja osumnjičenog, Osnovnom sudu u Leskovcu stavljen je predlog za određivanje pritvora, koji je od strane Osnovnog suda i određen - navodi se u saopštenju.

Podsetimo, teška saobraćajna nesreća dogodila se u nedelju, u kojoj je stradala Nina Nićiforović (34), turistički vodič iz Novog Sada, kada se prevrnuo autobus koji je vraćao turiste iz Grčke.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

STRAŠAN MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!