SAOBRAĆAJNA NESREĆA U KANJONU LIMA: Automobil sleteo sa puta, povređeni majka i dve ćerke
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći u kanjonu Lima, u Donjem Zaostru kod Berana, na magistrali ka Bijelom Polju, dve osobe su lakše, a jedna teže povređena.

Foto: B. Dabić
Do mesreće je došlo kada je automobil u kome su bili majka i dve kćeri iz Gusinja, sleteo sa puta i završio nadomak Lima.
Majka, koja je upravljala vozilom i starija kći su lakše, dok je mlađa teže povređena.

Foto privatna arhiva
Pripadnici policije i Službe zaštite i spašavanja povrijeđene su izvukli iz vozila i transportovali u Opštu bolnicu u Beranama.
Preporučujemo

HAOS NA ULAZU U NOVI SAD: Uleteo u kružni tok, udario u banderu pa se prevrnuo (VIDEO)
27. 08. 2021. u 18:14

SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA IBARSKOJ: Saobraćaj uspostavljen, jedna osoba poginula
27. 08. 2021. u 17:45

AMERIČKI VOJNICI PRONAĐENI MRTVI NA GRANICI SA BELORUSIJOM: Nestali tokom vežbe, uzbuna u NATO
ČETIRI američka vojnika koja su nestala tokom NATO vežbi u Litvaniji su poginula, javio je portal LRT (Litvanska radio-televizija), pozivajući se na izvore.
26. 03. 2025. u 17:16

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

ŠTA SE DEŠAVA? Jezero ponovo počelo da "guta" vodu
OVAJ nekontrolisani ispust nema kapije i aktivira se automatski kada nivo vode pređe visinu ulaza.
26. 03. 2025. u 20:29
Komentari (0)