"ТО ЈЕ БИЛО УЗНЕМИРАВАЈУЋЕ!" Сандра Божић о нападу Драгана Ђиласа на новинарку "Вечерњих новости"
НАРОДНИ посланик Српске напредне странке Сандра Божић осудила је неприкладне коментаре Драгана Ђиласа на конференцији за штампу, а који су били упућени новинару и помоћнику главног и одговорног уредника "Вечерњих" новости за дигитална издања Андријани Нешић.

Фото: РТС принтскрин
- Данас смо стварно видели све о опхођењу Драгана Ђиласа према новинарима. У једној реченици је успео и да увреди вашу новинарку и да покуша да је понизи и спусти на свој ниво како би се обрачунао са њом. То је било узнемиравајуће јер се види да прати сваки ваш корак, али то је и добро јер је очигледно да је паника код њега на врхунцу чим мери и на који начин сте сваку реченицу рекли - рекла је Сандра Божић.
Она је додала да је јасно да Ђилас новинаре дели на подобне и неподобне, на новинаре првог и другог реда.
- Мени је највише занимљиво да, пошто је новинарку "Новости" осудио да говори неистине за рачун оног ко јој плаћа, oнда можемо да се запитамо ко плаћа новинаре од оних који постављају подобна питања? - изјавила је Божић.

Фото: ТВ Хепи принтскрин
Сандра Божић подсећа и да Ђилас не одговара на одређена новинарска питања.
- Ђилас не одговара новинарима на питања о милионима на тајним рачунима, утаји пореза и прању новца! Али не пропушта да сваког од њих изнова увреди, застраши и, како каже, наведе да раде под “његовим условима”! Увреде на рачун новинарки посебно забрињававају, с обзиром на насилничку прошлост Драгана Ђиласа, чија је породица трпела физичко и вербално насиље од стране овог предатора - изјавила је она.

РУСИ ОДБИЛИ ПРЕКИД ВАТРЕ И ГОМИЛАЈУ ЈАКЕ СНАГЕ КОД ЛИМАНА: Спрема се велика офанзива, ништа од мира у наредним месецима!
ЈУЧЕ је Москва одбила мировни предлог и прекид ватре на 30 дана са Украјином. Високи званичници Трампове администрације у последњим данима воде разговоре о томе да Вашингтон можда неће бити у стању да издејствује прекид ватре између Русије и Украјине у наредним месецима. За то време, Москва гомила трупе у Доњецкој области и спрема се за велику офанзиву.
02. 04. 2025. у 14:59

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ЈЕДАН РАКИЈА, А ДРУГИ... Нећете веровати КАКО се зову пси новог амбасадора САД у Србији Марка Брновића
МАРК Брновић је увек поносно истицао своје порекло, уосталом ћерке му се зову - Милена и Софија.
31. 03. 2025. у 19:31
Коментари (13)