ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОБРАТИО НАКОН НАСИЉА У НИШУ: Најурићу све батинаше - Србија ће живети као држава, а силеџије ће завршити иза решетака
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић налази се у хотелу Наис код Ниша одакле се обратио грађанима.

Фото: Принтсцреен
- Нисам у ових 13 година осећао овакав бес и овакав јед као што га осећам вечерас. Србија није заслужила ово што јој раде и споља и што јој раде домаћи криминалци предвођени Драганом Шолаком. Наиме, у Нишу вечерас се догодило нешто што сам мислио да никада неће моћи да се догоди у нашој земљи. На бруталан начин нападнути су обични људи који су желели да присуствују трибини коју је организовала СНС. Они који су се увек позивали на слободу окупљања, желили се Европљанима и осталима на то да су обесправљени вечерас су организовали линч људи само зато што су ти људи мислили другачије - рекао је Вучић.
Подсећа да су насилници гађали људе чиме су стигли, од каменица и јаја.
- То су они исти који, ако их попреко погледате, говоре вам да сте за насиље. Ти људи се нису либили да псују као кочијаши, да најгоре фашистичке претње износе на сваком месту. Напад на градоначелника Павловића је слика и прилика њихове обојене револуције - бедне, јадне, одвратне, покварене... А, оно што је урадио Драгослав Гале Павловић, не узмичући ни погледом и осмехујући им се у лице, је осмех пркосног човека који ће умети да победи тројку зла, најгору нишку тројку зла коју чине Милић, декан жена од банане Јовановић и "in this situation" Станковић. И њих, али и све друге блокадере, лажове, преваранте, батинаше и силеџије. Захтевам од надлежних државних органа да хитно похапсе све бандите који су учествовали у нападу на жене, десетине жена су погодили јајима, нападали их пред супрузима само зато што не мисле као они и ваљда не умеју да псују мајку као што они умеју и још се тиме хвале - рекао је он.
Најавио је долазак у Ниш и обећао да ће најурити све батинаше који су се вечерас појављивали тамо и који мисле да могу да праве ред у Србији онако како они хоће.
- Србија ће живети као држава, а батинаши и силеџије ће завршити иза решетака - казао је Вучић.
Препоручујемо

"БРЖЕ НЕГО ШТО ОНИ МИСЛЕ" Вучић изнео процену - Када ће факултети почети да раде
21. 03. 2025. у 18:12

ПОГОЂЕНА КЉУЧНА ТАЧКА ЗА ТРАНЗИТ ГАСА У ЕУ: Велика експлозија и пожар у Суџи, сумња се на украјински напад (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ пожар избио је у петак рано ујутру на гасној мерно-регулационој станици Суџа у руској Курској области, кључној тачки за транзит руског гаса ка Европској унији, према извештајима руских медија.
21. 03. 2025. у 08:03

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ДОБИЛА ДЕТЕ СА ТИНЕЈЏЕРОМ: Исландска министарка поднела оставку због афере
БИВШОЈ министрарки прети потенцијална затворска казна зато што је на Исланду илегално имати сексуалне односе са особом млађом од 18 година ако сте њихов учитељ или ментор.
21. 03. 2025. у 18:31
Коментари (28)