„ОПЕТ СВОЈЕ ФРУСТРАЦИЈЕ И КОМПЛЕКСЕ ЛЕЧЕ НА НАСЛОВНИМ СТРАНАМА“ Вучевић о данашњој насловници „Данаса“: То је потпуно болесно!
ОВАКВИМ срамним карикатурама они заправо илуструју сопствену немоћ да победе Александра Вучића, легално и легитимно, на изборима, а не политиком улице, поручио је премијер Србије Милош Вучевић поводом данашње насловне стране „Данаса“.

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић
Опет своје фрустрације и комплексе лече на насловним странама најпрљавијих тајкунских таблоида. Далеко је то од карикатуре. То је потпуно болесно! Не вређају они само председника Вучића, већ и цео српски народ и све слободоумне грађане и патриоте који воле своју отаџбину. Вређају и све жртве нацистичких монструма и њихове потомке, међу којима је и сам председник Вучић којем су усташе убиле деду по оцу и многобројну родбину, навео је Вучевић.
Према његовим речима, монструозна кампања против председника Вучића од стране оних којима су пропали сви покушаји насилног доласка на власт, без избора, истих оних који све време лешинаре над жртвама невиђене трагедије у Новом Саду и крију се иза студентских индекса је јадна, бедна и тужна!
А ти медији боље да се баве тиме где је 619 милиона евра које је Драган Ђилас украо за време власти своје жуте пљачкашке банде. Неће они скандалозним карикатурама, покушајима дехуманизације председника Вучића, ударима на државне институције ништа постићи, осим што ће се још дубље заглибити у морално дно. Победиће опет Србија, поручио је Вучевић.

АМЕРИЧКИ ВОЈНИЦИ ПРОНАЂЕНИ МРТВИ НА ГРАНИЦИ СА БЕЛОРУСИЈОМ: Нестали током вежбе, узбуна у НАТО
ЧЕТИРИ америчка војника која су нестала током НАТО вежби у Литванији су погинула, јавио је портал ЛРТ (Литванска радио-телевизија), позивајући се на изворе.
26. 03. 2025. у 17:16

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

МОРАЛА ЈЕ ДА ИСПУНИ 7 БИЗАРНИХ УСЛОВА: Како је Ри Сол Џу постала жена севернокорејског лидера?
РИ СОЛ ЏУ супруга севернокорејског лидера Ким Џонг Уна, обавијена је велом мистерије, а информације о њиховом односу су ограничене и често непотврђене због затворености Северне Кореје
26. 03. 2025. у 13:12
Коментари (24)