ВУЧИЋ О ИЗЈАВИ ВЕСЛИЈА КЛАРКА: Ми нисмо ничији пиони, ни Русије ни Америке, и никада нећемо бити
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обишао је реконструисани пут Студеница—Рудно, где је прокоментарисао изјаве Веслија Кларка да "ствара велику Србију".

FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/
- Весли Кларк је оставио свој неизбрисив траг на Балкану. Нажалост, тај траг нису били ни путеви ни пруге, то је било убијање нашег народа и деце, то су историјске чињенице и то се неће променити. Мени је драго да они уживају у нападима на Србију, то значи да смо ојачали и да при томе морају да се служе неистинама. Интересантно ми је што је рекао да смо агент или пиони Русије на Балкану. Моја порука је - ми нисмо ничији пиони, ни Русије ни Америке, и никада нећемо бити. Овде живи слободарски народ, који је више од свега ценио и гинуо за своју слободу. Било би добро да је ту лекцију савладао још 1999. Србија неће да служи никоме, ниједној великој сили, Србија ће да служи само свом народу - поручио је Вучић.

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (0)