БОЖИЋ: Новаковића боли што немају и неће имати већину у Новом Саду
САНДРА Божић, члан Председништва Српске напредне странке, поручила је да опозиција нема програм и да једино чекају да им неко на тањиру сервира „Вучићеву главу“ како би освојили власт.
![БОЖИЋ: Новаковића боли што немају и неће имати већину у Новом Саду БОЖИЋ: Новаковића боли што немају и неће имати већину у Новом Саду](/data/images/2023-01-10/307034_spijunka-sandra-bozic-1_fmob.jpg)
Фото приватна архива
Два питања се увек намећу када Борислав Новаковић има напад напрасног размишљања. Прво питање је увек то: да ли се аудиторијуму обраћа на слободи или иза решетака и да ли је последица толиког размишљања један од “светлих” тренутака у Новаковићевој дебело помраченој свести. Шта год да је у питању, верујем да треба неко да помогне овом несрећном човеку.
Међутим изгледа да је Новаковић, такав какав је, оно најбоље што опозиција у Новом Саду и Србији може да понуди, зато и није неуобичајено што се у Новом Саду све кусо и репато уједињује не би ли од избора направили шегачење, а од државе вашар. Када кажу да су удружени за Нови Сад, онда верујем да мисли на смесу лажних патриота, сецесиониста, аутошовиниста, неофашиста, салонских националиста и Динкових сведока који очајнички покушавају да разоре све оно што су Новосађани и грађани Србије муком стварали у претходних 10 година.
Одавно су свима показали да немају један једини план за озбиљно бављење политиком и да им се све своди на нападе на породицу Александра Вучића и на њега самог. Окосница те политике представља њихова потајна жеља да им глава председника Србије буде сервирана на тацни, не би ли на тај начин успели да освоје власт.
Сви у Србији знају како функционише њихова шема прављења од Србије вазалне државе, зарад увећавања личне користи због које је Новаковић и био хапшен. Зато је ваљда сада најгласнији и зато га вероватно и боли то што немају и неће имати већину у Новом Саду, јер зна да је каса у Новом Саду и Војводини пуна али је за њега и његову интересно-криминалну групу готово недостижна.
Верујем да су грађани свесни ниских страсти због којих се Новаковић и њему слични кандидују за власт у Новом Саду, те сам готово сигурна да ће 2. јуна дати подршку политици напретка и развоја коју Александар Вучић и сви ми из СНС спроводимо у најбољем интересу свих грађана.
Препоручујемо
![ВУЧИНИЋ: Кад Бора Новаковић говори о поштењу то је основ за одузимање радне способности ВУЧИНИЋ: Кад Бора Новаковић говори о поштењу то је основ за одузимање радне способности](/data/images/2021-01-24/59034_nina-vucinic_t.jpg?time=1716731770)
ВУЧИНИЋ: Кад Бора Новаковић говори о поштењу то је основ за одузимање радне способности
26. 05. 2024. у 15:55
![ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице
УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.
14. 02. 2025. у 17:34
![ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи
ЈАСНА Бошњаковић, певачица и некадашња учесница шоуа „Никад није касно“, преминула је изненада у 48. години, на путу ка болници.
12. 02. 2025. у 16:05
![РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића](/data/images/2023-04-24/343739_vidic_kf.jpg?time=1739703299)
РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића
МОДНИ креатор Саша видић преминуо је 23. априла 2023. године. Радио је као стилиста многих личности, а са нкима је био толико близак да су му поверавали своје најинтимније тренутке из живота.
16. 02. 2025. у 11:54
Коментари (0)