ЧИМ ЈЕ ОТКРИВЕНА КУРТИЈЕВА ПОДМЕТАЧИНА - КРИВ ИМ ЈЕ ВУЧИЋ: Петковић о бруталним лажима Вјосе Османи
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да се председница привремених органа у Приштини Вјоса Османи служи бруталним лажима, јер не може да поднесе успех председника Србије Александра Вучића у Паризу.

фото Канцеларија за КиМ
- Кад не може да поднесе Вучићев успех у Паризу, Вјоса Османи се служи бруталним лажима. Како није видела притисак кад је Вучић позвао Србе с КиМ да потпишу петицију за смену лажних градоначелника? Чим је разоткривена Куртијева подметачина са референдумом, крив им је Вучић и СЛ", написао је Петковић на друштвеној мрећи Икс.
Петковић је реаговао на изјаву Османијеве која је казала да је бојкто избора за смену градоначелника организован по налогу Београда.
Она је затражила и да међународна заједница казни председника Србије Александра Вучића.
БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋ СА ФРАНЦУСКИМ ПРИВРЕДНИЦИМА: На прагу смо да потпишемо велики уговор у вези са набавком Рафала
Препоручујемо

У БРИСЕЛУ НАСТАВАК РАЗГОВОРА БЕОГРАДА И ПРИШТИНЕ: На дневном реду укидање динара
25. 03. 2024. у 07:37

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

НИСУ ЗДРАВЕ ЗА СВЕ: Ко не би смео да једе сардине
НУТРИЦИОНИСТИ наглашавају колико је сардина корисна за здравље и да би било добро да се барем 2 пута недељно нађе на трпези.
11. 03. 2025. у 13:33
Коментари (0)