ВУЧИЋ: Потписницима "ПроГласа" нико није отказивао сале

ПРЕДСЕДНИК Србије гостујући у емисији "Тема" на ТВ Прва истакао је да сви имају право да организују скупове и да их нико није ометао.

ВУЧИЋ: Потписницима ПроГласа нико није отказивао сале

Фото: Принтскрин ТВ Прва

Ипак, каже да потписници "ПроГласа" имају право на то и могу да раде све што пожеле.

- И имали су право да организују скупове свуда и организовали су их свуда. Нико им није отказивао сале, осим ако их нису платили. Имали су највеће сале у Србији, са све Србијом против насиља - каже председник.

БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ОВО ПИЋЕ СВИ ПИЈУ, А ОВО НИСУ ЗНАЛИ: Пола века природне снаге из Бујановца која је освојила регион