ЕСКОБАР ХТЕО ДА КРИТИКУЈЕ СРБИЈУ: А овим речима изнео највећу похвалу нашој земљу

Андријана Нешић

21. 09. 2023. у 19:38

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорећи о речима Габријела Ескобара, заменика помоћника америчког државног секретара, каже да је он речима да Србија има своју самосталну политику хтео да нас критикује, а дао нам је највећу погвалу.

ЕСКОБАР ХТЕО ДА КРИТИКУЈЕ СРБИЈУ: А овим речима изнео највећу похвалу нашој земљу

Фото Н. Скендерија

- Као што је Габријел Ескобар рекао "Србија показује да има самосталну политику". Он је предпостављам желео да нас критикује, а уствари је изнео највећу похвалу нашој земљи. Да, ми имамо своју политику - рекао је Вучић и додао:

- Ја не могу да будем неко ко ће да се хвали како је преписао 100 одсто ваших аката и то је наша политика. Да, Србија има своју политику. народ и грађани Србије имају своју Владу која у њихово име води политику. Ја сам на то поносан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ВЕЛИКУ ОФАНЗИВУ: Напашће дуж целе линије фронта од 1.000 км, ево колико ће акција трајати

РУСИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ВЕЛИКУ ОФАНЗИВУ: Напашће дуж целе линије фронта од 1.000 км, ево колико ће акција трајати

РУСКЕ трупе припремају се за нову офанзиву у наредним недељама како би појачале притисак на Украјину и ојачале позицију Кремља у евентуалним преговорима о прекиду ватре. Према тврдњама агенције АП, аналитичари сматрају да би нова офанзива могла да траје од шест до девет месеци.

29. 03. 2025. у 18:11

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери убице циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)

АМЕРИКА СПРЕМА ВЕЛИКИ УДАР: Бомбардери "убице" циљају нуклеарне електране у Ирану (ФОТО)

Сједињене Државе су распоредиле стелт бомбардере Б-2 Спирит у војну базу Дијего Гарсија у Индијском океану, потез који би наводно могао бити повезан са припремама за потенцијални напад на иранску нуклеарну инфраструктуру.

29. 03. 2025. у 19:25

Коментари (47)

НЕ ИГРА СЕ: Отказан европски реванш Партизан - АЕК на Бањици! Рукомет добио шамар који ће дуго болети