БРНАБИЋ СУТРА ПРЕДСЕДАВА СЕДНИЦИ РАДНЕ ГРУПЕ ЗА САНИРАЊЕ ПОСЛЕДИЦА ПОПЛАВА: Држава припрема програм помоћи и обнове поплављених места
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић председаваће сутра седници Радне групе за координацију активности на санирању последица поплава и припреми државних програма помоћи и обнове након поплава које су задесиле Републику Србију.

Фото: Танјуг/Раде Делић
Седница ће бити одржана сутра у Влади Србије, са почетком у 8 сати, саопштено је из Владе Србије.
Препоручујемо

БИВШИ АМЕРИЧКИ ГЕНЕРАЛ О СПОРАЗУМУ: Трампов план је да се Украјина преда Русији
БИВШИ командант америчке војске у Европи, пензионисани генерал Бен Хоџес, изјавио је да Трампов план за мир у Украјини значи њену „предају“ Русији.
18. 03. 2025. у 11:53

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЧЕДА У СУЗАМА: "Жена и деца имају нов живот - а мачак и ја слушамо Синатру"
Политичар Чедомир Чеда Јовановић недавно се развео од супруге Јелене.
20. 03. 2025. у 21:32
Коментари (19)